Posts tagged Xbox 360

Jak ušetřit na hrách pro Xbox 360

Několik mých přátel a známých si v poslední době pořídila Xbox 360 a někteří za mnou přišli pro radu, abych jim doporučil nějaké hry.

Vybavil jsem si, jaký jsem měl já tenkrát problém, když jsem si pořídil herní konzoli: koukám na tu krabici, do které nemám žádnou hru. A zrovna bych chtěl hrát (mám novou hračku, že jo :) a chtěl bych hrát všechno. A teď. Jenže pokud si chci nechat konzoli „čistou“, tak musím za hry platit. A to už pak není taková sranda, když nová hra (AAA titul) stojí cca 1.300 Kč. Hry na Kinect jsou pak o něco levnější (cca 700 – 900 Kč).

Teď jsem už trochu ostřílenější a mám pár tipů, kde se dá na hrách ušetřit: Zejména na začátku, kdy člověk trpí nedostatkem her.

(Pokračování textu…)

Jak se konaly další Kinect párty

Po obrovskému úspěchu, který slavila Kinect párty u Rejnoka (viz. Jak jsem pořádal Kinect párty), na sebe další Kinect párty nenechaly dlouho čekat…

  • Pilsner after Kinect párty – konala se o pár dní později a to 17. 11. 2010 v Plzni – restaurace Bowling U Papírny. Hlavně pro plzeňáky, kteří se nemohli odstavit do Peček a Kinect je zajímal.
  • Kinect párty u Kohoutka – původně nevinná sešlost se zvrtla v příjemnou Kinect párty. Pár se nás 4. 12. 2010 sešlo u Kohoutka doma a akce stála za to :)
  • Vánoční besídka – na jistotu jsem vsadil, když bylo potřeba vymyslet odpolední zábavu na firemním vánočním večírku konaném 22. 12. 2010.
  • Kinect párty u motokár – zdařilá akce se dvěma „kinect stage“ najednou v Plzni u motokár. Sobota 30. 4. 2011.

Další akce jen potvrzovaly úspěch té první – a to i přes to, že byly menší, s menším počtem zúčastněných lidí, uskutečněné v menších prostorách a s celkově méně časem pro celou akci…

(Pokračování textu…)

Jak jsem pořádal Kinect párty

Je to sice už nějaký pátek, co vyšel revoluční pohybový ovladač Kinect od Microsoftu (v ČR vyšel 10. listopadu 2010), a co jsem uspořádal svojí první Kinect párty. Ta se konala hned o víkendu po vydání (v sobotu 13. listopadu 2010) a slavila obrovský úspěch.

A jak taková Kinect párty vypadala? Mé dojmy z Kinectu i průběhu celé párty přiblížím v tomto článku…

(Pokračování textu…)

Jak nám přepracovali Prince

Určitě si všichni vzpomínáte na tu legendární hru Prince of Persia z roku 1989, kterou jsme pařili na „286-kách“ ještě za dob DOSu. No jasně, na tu nejde zapomenout! Je to plošinovka, ve které se vžíváte do role prince, který má přesně šedesát minut na to, aby zachránil princeznu. Procházíte tak asi patnácti levely – sklepeními, které jsou plné nepřátel ale i lektvarů (zdraví) a tajných skrýší nebo zkratek…

Kdyby se Vám po hře zastesklo, můžete si zahrát přímo originál i na dnešních PC: ke stažení je například na Best Old Games. Aby Vám to běželo na dnešních Windows PC je potřeba použít DOS emulátor. Sám jsem zkoušel:)
Mimochodem, pak také vyšla dvojka Prince, ale ta podle mého názoru stála za starou belu.

(Pokračování textu…)

Jak jsem kupoval Xbox 360

Už delší dobu jsem měl zálusk na herní konzoli Xbox 360 od Microsoftu. Sice nejsem žádný velký hráč, ale čas od času si rád nějakou tu hru zahraji…

Motivovala mě v podstatě jedna zásadní věc a tou je vydání Mafiie II, na kterou se už opravdu těším. Vzhledem k tomu, že má vyjít na konci prázdnin (27. srpna 2010), jsem stál před rozhodnutím, zda-li koupit nějaký herní počítač nebo konzoli. A nemusel jsem se rozhodovat dlouho, vlastně bylo jasno: na hry je konzole opravdu parádní :)

(Pokračování textu…)

Go to Top