Posts tagged LOST

Jak dopadl seriál LOST…

Dneska je tomu právě týden od vysílání finále seriálu LOST (Ztraceni). O tom, že se blíží konec a co od něj očekávám jsem zmínil v minulém článku. Dnes, s trochu chladnější hlavou a bez přívalu emocí, sepisuji několik mých názorů (podotýkám mých – tedy neznamená to, že se mnou musíte souhlasit).

(Pokračování textu…)

Jak LOST pomalu končí…

Seriál LOST (Ztracení) zná, nebo o něm alespoň slyšel, snad každý. A každý fanoušek ví, že už zbývají jen 3 díly (slovy: tři díly) do úplného konce seriálu. Po šesti letech se tak dozvíme odpovědi na všechny naše otázky, zjistíme, co se na ostrově vlastně děje. Tedy alespoň doufám.

Zbývají jen dva normální díly, jeden opakovací průřez všemi šesti sériemi a dvoudílné finále, které je plánované na neděli 23. května 2010. A trochu se začínám ptát, jestli opravdu tvůrci stihnou zodpovědět vše, co nás fanoušky zajímá? Je toho totiž opravdu pekelně mnoho, nad čím visí otazník a co zůstalo doposud bez vysvětlení.

(Pokračování textu…)

Jak se (skoro) nic neděje

Hm, mám teď chvilku čas i náladu něco napsat, ale nějak mi nenapadá co…

(Pokračování textu…)

Jak se něco i nic děje i neděje

Za možná krkolomným názvem jsem měl na mysli, že se ve stručnosti zmíním o aktuální náladě, pocitech a tak…

(Pokračování textu…)

Jak jsem se konečně dočkal

Je to už hodně dlouho, skoro ¾ roku, co jsem si říkal, že je nemožné to vydžet do února… Nicméně vydržel jsem a dočkal jsem se… O čem mluvím? Fanoušsci ví, protože 31. 1. 2008 byl velký den, kdy jsme se opět mohli stekat s Jackem, Kate, Johnem Lockem, Sawyerem, Hurleym, Sayidem, ale i Benem a Juliet…

(Pokračování textu…)

Jak jsem ztratil trošku času

Včera mi napadlo, kolik času jsem už strávil u televize, u seriálů a filmů…

(Pokračování textu…)

Go to Top