Posts tagged Tablet

Jak jsem doporučoval aplikace na iPad

Aplikace… Celý iPad je vlastně o aplikacích! S dobrou aplikací jde všechno samo :) A protože jsem sám strávil pěkných pár hodin hledáním těch aplikací, které by mi vyhovovaly, a zároveň jsem za jejich testování zaplatil nemalý peníz, nabízím teď rychlý seznam nejen „must have“ (musíš mít!) aplikací…

Doufám, že některé z nich pomohou i vám… Samozřejmě neříkám, že neexistují jiné (a možná lepší aplikace), ale s těmihle jsem spokojený a běžně je používám! Mohu je tedy vřele doporučit.

(Pokračování textu…)

Jak jsem přežil 14 dní s iPadem

Dnes je tomu přesně 14 dní, co jsem si pořídil nový iPad 2 od Applu. Celkem hezkého prvenství se mi dostalo tím, že jsem se 25. 3. 2011 v 17:01 hod stal jedním z prvních majitelů iPadu 2 v Plzni a dokonce České republice. Pokud přemýšlím správně, pak vlastně i v celé Evropě :)

O tom, že si letos pořídím tablet nebylo pochyby. Původně jsem chtěl počkat na léto, na nového Androida. Jenže, když jsem viděl ten skvělý obal na iPad „Smart Cover“, který Steve Jobs představil, a ještě v zelené barvě – bylo prostě rozhodnuto! To chci! A také jsem si sepsal malý článek o tom, co bych od tabletu chtěl.

O tom, že si pořídím iPad 2, prostě a jednoduše rozhodl zelený Smart Cover :)

Moje rozhodnutí pořídit si tuhle hračku od Applu však skýtalo i celou řadu nejistot a obav. Bylo mi jasné, že je to velmi omezená „destička“, kterou značná část populace kritizuje a někteří i zcela odsuzují. „Nefunguje tam FLASH, nepřipojíš k tomu foťák ani USB disk, nic tam nefunguje a na všechno potřebuješ aplikaci…“, slýchával jsem. Proti mluvila i moje nepříjemná zkušenost s prvním iPhonem, který mě začal štvát hned, jak jsem od něj něco potřeboval a po čtrnácti dnech mi musel jít z očí!

Tak, jak dlouho byste řekli, že iPadu trvalo, než mě poprvé naštval? Než jsem narazil jsem na první překážku?
Sám jsem mu dával den, možná dva…

(Pokračování textu…)

Jak jsem zatoužil po tabletu

Poslední dobou se o tabletech hodně mluví, a tak i já přidám svojí troškou do mlýna: Přemýšlel jsem nad tím, jestli je pro mě něco takového – jako tablet – vůbec zajímavého či užitečného. A má to smysl, za tu cenu?

Včera večer jsem se zamyslel nad tím, co bych konkrétně já s tabletem dělal, k čemu bych ho používal a co od něj očekávám. A na co jsem přišel?

(Pokračování textu…)

Go to Top